Kitabafon İle Değişim Başladı | Mega Basım
6709
post-template-default,single,single-post,postid-6709,single-format-standard,edgt-cpt-2.0.1,mikado-core-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
Kitabafon

Kitabafon İle Değişim Başladı

Kitabafon İle Değişim Başladı

Kitap baskı dünyasına yeni bir anlayış getiren Kitabafon ile az adetli işleriniz ofset baskı teknolojisiyle buluşuyor. Ofset baskının mükemmele yakın baskı kalitesinin yanı sıra yayınevleri için çok özel fiyatlarla ekonomik çözümler sunuyor KİTABAFON.

Ofset baskı ile az adetli kitap baskılarınızı artık Kitabafon ile yaptırabilirsiniz. 1000 adet kitap baskılarınız da ise büyük indirimlerle karşılaşırsınız.

Kitabafon Nasıl Çalışır?

Kitabafon ayrıcalıklarından faydalanmak için iki üyelik türünden birini seçmelisiniz. Üye ol sayfasından Bireysel ya da Yayınevi üyelik türünü seçtikten sonra formdaki gerekli yerleri doldurup üyelik işlemlerini tamamlayın.

Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra Sipariş Ver bölümünü açın. Açılan sayfada kitap görseli seçip ilerleyin. Sipariş adedini ve kitabınızın ölçüsünü seçin. Kitabafon’da 2 tür ölçüde kitap bastırabilirsiniz. 13,5 x 19,5 cm ve 13,5 x 21 cm ölçülerinden birini seçin.

Sayfa sayınızı da belirledikten sonra kitabınızın iç sayfa ve kapak pdfini yükleyip sepete ekle diyerek ödeme sayfasına geçiş yapın. Ödemenizi havale/eft yoluyla ya da kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Bundan sonrası Kitabafon’un işi. İşleminiz tamamlanıp sistemimiz tarafından onaylandıktan sonra kitabınızı hemen baskıya alarak en kısa sürede size ulaştıracağız. İşte bu kadar kolay.

Kitabafon

Kitabafon Avantajlarını Kaçırmayın

  • Kitabafon ile kitap baskısı, çok kısa sürede kitabınızı baskıya vermek demek. Online olarak yapacağınız birkaç işlemden sonra kitabınız hemen baskıya alınır.
  • Teklif beklemeye son. Kitabafon ile bastıracağınız kitabın özelliklerine göre baskı fiyatını hemen görebilirsiniz.
  • Yüksek stoklu maliyetlerin önüne geçin. Kitabafon ile 250, 500 ve 1000 adet kitap baskısı yaptırabilirsiniz.
  • Ofset baskının kalitesini kitaplarınızda hissedin.

Kitabafon ile değişim başladı cümlesinin söylerken anlatmak istediğimiz kısaca bu. Ofset baskı teknolojisini bundan sonra herkes kitaplarında kullanabilecek. Uygun fiyat seçenekleriyle 250, 500 ve 1000 adet baskılar yaptırabilecek.

Yayınevleri ve bireysel yayıncılar için büyük kolaylıklar sağlayan Kitabafon yayın dünyasına desteğini devam ettirecek.

Tags:


EnglishGermanRussiaSaudi Arabia