Kontrolsüz güç, güç değildir! | Mega Basım
6830
post-template-default,single,single-post,postid-6830,single-format-standard,edgt-cpt-2.0.1,mikado-core-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Kontrolsüz güç, güç değildir!

Kontrolsüz güç, güç değildir!

Mega Basım olarak yapmaktan keyif aldığımız ürünler arasında gelen fleksi kapak çalışmaları sayesinde yayınevlerimiz ve okurlarımıza özel hissettirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Şıklık, dayanıklılık ve daima sürece uygun şekilde esneklik göstermek kurumumuzun her alanında mümkünken, baskı işlerimizde de olmazsa olmazımız haline gelmiştir. Tüm dünya birçok alanda artık esnek, hayatı kolaylaştıran ve dayanıklılığı en uzun olanı tercih ediyor.

Sertlik, dayanıklılık bakımından her zaman en iyisi gibi görünse de bazı alanlarda ya da ürünlerde işe yaramadığı gibi tam tersi etki yarattığı da oluyor.

Son zamanlarda tüm dünyada gerek insanlar için, gerek kullanışlı tüm ürünler için istenilen özellik esnek olması, dayanıklı olması ve göze hitap etmesidir. İşte biz de “fleksi kapak” çalışmalarımız ile zamana uyum sağlıyor, ürettiğimiz kitapların hem yayıncılar, hem satıcılar hem de okurlar için dayanıklılığını korurken, esnek yapısı sayesinde, şıklığını asla elden bırakmadan kolaylık sağlıyoruz.

Müşteri talebi bizler için önemli olup, gelen talep doğrultusunda ürünün özelliklerine de bakılarak bazen karton ya da sert kapak önermek yerine her ikisinin de ortası diyebileceğimiz fleksi kapağı öneriyoruz.

Raflarda farklılaşmak isteyen yayınevleri için bulunmaz kaftandır. Özel görünümü sayesinde satışlara katkısı olabilir.

Bir de okurların rahatlıkla her ortamda taşıyabileceği, esnek oluşu ile son zamanlarda oldukça yaygın ve tercih edilir olmuştur.

Fleksi kapak neden tercih edilir?

  • Esnek yapısı sayesinde kişiye taşıma ve okuma kolaylığı sağlar.
  • Raflarda şık durur, satışa katkısı olacak kadar göze çarpar.
  • Fleksi kapak dayanıklılığının yanı sıra sert kapağın aksine hafifliğiyle bilinir.
  • Sert kapağa göre daha uygun, karton kapağa göre de daha prestijlidir.


EnglishGermanRussiaSaudi Arabia