Geri Dönüşüme Destek Ver, İsrafı Önle! | Mega Basım
6837
post-template-default,single,single-post,postid-6837,single-format-standard,edgt-cpt-2.0.1,mikado-core-2.0.1,ajax_fade,page_not_loaded,,homa-ver-3.1, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Geri Dönüşüme Destek Ver, İsrafı Önle!

Geri Dönüşüme Destek Ver, İsrafı Önle!

Mega Basım daha iyi bir gelecek konsepti ile doğayı korumanın yolunu FSC belgeli ürünlerle hizmet vermekte buldu.

 

İsrafı önlemenin en güzel yoludur geri dönüşümün kıymetini bilmek, bu bilinçle yaşamak, toplumun her alanında bu bilinci yaymak hem bireysel hem kurumsal olarak.

 

“Mega Basım Ailesi olarak doğa bizim her şeyimiz!”

 

İşte bu felsefeden yola çıkarak tüm ürünlerimizi geri dönüşüm kağıtlarla hazırlıyoruz. Kurum olarak tüm çalışanlarımız da dahil orman ürünlerinin korunması konusunda bilinçlenmeye her gün devam ediyor ve çevremize de bu bilinci yaymak için elimizden geleni yapıyoruz.

Geri dönüşüm önemli çünkü dünyamız gittikçe kalabalıklaşıyor, her gün daha fazla orman tüketimi gerçekleşiyor tıpkı diğer tüketimler gibi, biz de geri dönüşüm ile doğamızı korumanın parçası olmaya devam ediyoruz, doğal kaynaklarımızı koruduğumuz sürece hayatımızın daha iyi olacağını biliyoruz.

“Peki, nedir bu işin standardı derseniz işte bizim sektörde FSC belgeseli alabilir kurum olmaktır yolu…”

FSC Belgesi Nedir?

1993 yılında Almanya’da kurulmuş Orman Yönetim Konseyinin (FSC) uluslararası bir organizasyondur. Kurumun görevleri orman yönetimi ile ilgili standart belirleme, belgelendirme ve orman ürünlerinin etiketlenmesi ile ilgili çalışmalar yapmak olarak belirlenmiş ve misyonu “dünya çapında ormanlarla ilgili karar mekanizması işletmelere ve tüketicilere yön vermek” olarak tabir edilmiştir.

 

Mega Basım FSC Belgesi Amaçları

  • Dünyada kabul edilmiş çevre standartlarına uygun ormanların kullanımını sağlanmak.
  • Orman alanlarının kalıcılığını sağlayıcı politikalar geliştirmek.
  • Orman ürünlerinin izlenebilirliğini, menşeini takip edecek bir sistem kurmak.
  • Tüketicilere etiketleme ve markalama sağlamak.

 

Daha iyi bir gelecek için biz de varız! Unutmayın bizimle çalışan herkes daha iyi bir gelecek için çabalar, doğaya sonsuz hizmet eder.EnglishGermanRussiaSaudi Arabia